Geri Ödeme ve İade Politikası

   yapimani.com’dan alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz. İşinizi takdir ediyor ve satın alma işleminizden memnun kalmanızı istiyoruz. Satın alma işleminizden tamamen memnun kalmazsanız, size yardımcı olmak için buradayız.

 

    Para İadesi Uygunluğu Ürün(ler)inizi teslim aldığınız tarihten itibaren para iadesi talep etmek için 14 takvim gününüz vardır. Para iadesine hak kazanabilmek için ürününüzün kullanılmamış ve aldığınız durumla aynı olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.
Para İadesi Nasıl Talep Edilir Para iadesi başlatmak için lütfen 14 günlük iade süresi içinde bilgi@yapimani.com adresinden destek ekibimizle iletişime geçin. Lütfen sipariş numaranızı ve neden para iadesi talep ettiğinize dair ayrıntılı bir açıklama gönderin.

 

   İade Süreci İade talebiniz alındıktan ve onaylandıktan sonra sizi e-posta yoluyla bilgilendireceğiz. Ayrıca ürünü/ürünleri bize nasıl iade edeceğinize dair talimatlar da vereceğiz. Lütfen nakliye sırasında hasar görmesini önlemek için ürün(ler)in güvenli bir şekilde paketlendiğinden emin olun.

 

   İade Nakliye Ürün(ler)inizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi alırsanız, iade kargo ücreti para iadenizden düşülecektir.
Para İadesi Zaman Çerçevesi İade ettiğiniz ürün(ler) bize ulaştığında, bunları inceleyecek ve para iadenizin durumu hakkında sizi bilgilendireceğiz. İadeniz onaylanırsa, 4 gün içinde işleme alınacak ve orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır. İstisnalar Lütfen belirli ürünlerin uygun olmadığını unutmayın

SEPETİM

close